Aktualności

Ankieta i zaproszenie na warsztaty dotyczące żywności

Urząd Miejski w Słupsku wraz z Pracownią Zrównoważonego Rozwoju i Instytutem Socjologii UMK w Toruniu serdecznie zapraszają do udziału w badaniu dotyczącym żywienia dzieci w domach oraz placówkach edukacyjnych i opiekuńczo-wychowawczych (żłobkach, przedszkolach, szkołach).

Wyniki badania zostaną wykorzystane w dyskusji o jakości żywienia w słupskich placówkach. Posłużą też w procesie projektowania i budowy narzędzia informatycznego, którego celem jest edukacja mieszkanek i mieszkańców Słupska w zakresie jakości żywności oraz udostępnianie i wymiana informacji dotyczącychżywienia w placówkach edukacyjnych i opiekuńczo- wychowawczych w Słupsku oraz lokalnej produkcji żywności.

Kwestionariusz ankiety znajduje się pod poniższym linkiem https://slupsk.limequery.com/673385?newtest=Y&lang=pl

Wypełnienie tej ankiety jest anonimowe, zajmie Państwu maksymalnie 15 minut.

Badanie realizowane jest w ramach projektu pt. „Tworząc interfejsy: budując kompetencje dla zintegrowanego zarządzania danymi w obszarach funkcjonowania miasta w zakresie żywność – energia – woda”.

Warsztaty odbędą się 25.05.2019 r. o godzinie 10.00, ul. Niedziałkowskiego 6 w Słupsku. Formularz rejestracyjny na warsztaty.