Aktualności

„Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy”
31paź

„Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy”

Dziś w przedszkolu Panie z grupy III promowały wśród przedszkolaków spożywanie owoców i warzyw.

Więcej
Turnus w Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych
25paź

Turnus w Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych "Nadzieja"

Miło nam poinformować, że od 14 października pięcioro naszych wychowanków bierze udział w 2 tygodniowym turnusie w Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych "Nadzieja".

Więcej
Ziemniaki cudaki
25paź

Ziemniaki cudaki

“Ziemniaki - cudaki” i różne pomysłowe kombinacje ziemniaczanych stworków zagościły w naszym przedszkolu od 21 października. Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie Rodziców i piękne prace.

Więcej
Pasowanie maluszków
23paź

Pasowanie maluszków

22 października na długo zapamiętają nasze najmłodsze dzieci, bowiem w tym dniu stały się pełnoprawnymi Przedszkolakami. Uroczystość przygotowała dla najmłodszych dzieci grupa IV. Na...

Więcej
Dzień Edukacji Narodowej
16paź

Dzień Edukacji Narodowej

14 paźdiernika to wyjątkowy dzień, bowiem każdy pracownik naszego przedszkola obchodził w tym dniu swoje święto. Z tej okazji grupa V przygotowała dla wszystkich byłych i obecnych Pracowników naszego przedszkola wspaniały występ. Wiersze, piosenki oraz bardzo ciekawą inscenizacje do wiersza J.Brzechwy ,,Żuk”. Po przedstawieniu zabrał głos Pan Dyrektor, który złożył wszystkim serdeczne życzenia i wręczył każdemu pracownikowi nagrodę Dyrektora. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym Gościom za obecność

Więcej
iPrzedszkole - ważne zmiany!!!
16paź

iPrzedszkole - ważne zmiany!!!

Uprzejmie informujemy, że od września nie ma możliwości zgłaszania nieobecności dziecka w systemie iPrzedszkole. Ponadto, opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu należy dokonywać na indywidualne nr konta wygenerowane i dostępne dla Państwa w systemie iPrzedszkole.

Więcej
Spotkanie z uczniami z Zespołu Szkól Agrotechnicznych w Słupsku
13paź

Spotkanie z uczniami z Zespołu Szkól Agrotechnicznych w Słupsku

W ramach współpracy już w czwartek odwiedzili nasze przedszkole uczniowie z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku. Czytając książki i bawiąc się wspólnie z dziećmi z grupy III i grupy IV uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda praca od wewnątrz w przedszkolu oraz uczyli się jak opiekować się młodszymi i zaspokajać ich potrzeby.

Więcej
Wizyta gościa z Włoch
03paź

Wizyta gościa z Włoch

Dzisiaj, w odpowiedzi na zaproszenie Pana Dyrektora Tomasza Dobrowolskiego i dzięki nawiązanej współpracy z Instytutem Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku, odwiedził nasze przedszkole specjalny gość.

Więcej

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0