Aktualności

Spotkanie grupy wsparcia

Zaproszenie jest kierowane, do wszystkich rodziców opiekujących się dziećmi niepełnosprawnymi, celem spotkania jest wymiana informacji między rodzicami, którzy mają podobny problem.

Myślę, że najbardziej takiego wsparcia potrzebują "młodzi" rodzice, którzy od niedawna opiekują się dziećmi niepełnosprawnymi, ale również zapraszam "doświadczonych" już rodziców, by opowiedzieli nam o swoich doświadczeniach.

Jeżeli ktoś zna takie osoby, które mają dzieci niepełnosprawne i chcą porozmawiać, posłuchać lub podzielić się swoim doświadczeniem to zaproście je na to spotkanie wysyłając im ten list.

Z  A  P  R  O  S  Z  E  N  I  E
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „WIATRACZEK” serdecznie zaprasza rodziców dzieci niepełnosprawnych na spotkanie grupy wsparcia w dniu 2 stycznia 2018r. (wtorek)  godzina 16:00.

Spotkania odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca oprócz wakacji w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej w Słupsku przy ul. Niedziałkowskiego 6 - I piętro (w budynku jest winda).

Celem spotkania będzie wymiana informacji i doświadczeń rodziców dziecka niepełnosprawnego. Grupa wsparcia ma charakter otwarty, nie wymaga uprzedniego zapisywania się, w każdym momencie można do nas dołączyć. Udział jest dobrowolny i bezpłatny. Czekamy na Ciebie.

Zapraszam
Jolanta Książek
tel. 506 449 561