Aktualności

Światowy Dzień Pluszowego Misia
27lis

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każda grupa została zaproszona do wspólnej zabawy w misiowej krainie w swoich salach. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, pląsy, poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach. Wykonały prace plastyczno - techniczne. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Więcej
11lis

Święto Niepodległości

Nasze Przedszkole pięknie przyozdobione w narodowe barwy biało-czerwone, a na twarzach radość i dumę mamy bo Mazurka Dąbrowskiego z miłością śpiewamy.

Więcej
Konkurs „Dyniowe inspiracje”
30paź

Konkurs „Dyniowe inspiracje”

30 października został rozstrzygnięty konkurs organizowany przez panie z grupy IV pt. ,,Dyniowe Inspiracje”. Serdecznie dziękujemy za wszystkie piękne prace dzieciom oraz ich rodzicom. Wasza kreatywność zasługuje na wielkie brawa. Wpłynęło łącznie 45 prac za, które pięknie dziękujemy.

Więcej
Pasowanie na przedszkolaka
29paź

Pasowanie na przedszkolaka

29 października odbyło się pasowanie na Przedszkolaka. Tego dnia wszystkie dzieci roześmiane, pięknie złożyły swe ślubowanie. Od tego dnia oficjalnie, a wyczyn to (nie)wielki, są pełnoprawnym Przedszkolakami Integracyjnej Ósemki.

Więcej