A A A

Darczyńcy

Fundacja ENERGA

ul. Grunwaldzka 472 80-309 Gdańsk

 

Telewizja Polska S.A. Biuro zarządu i Spraw Korporacyjnych

ul. Jana Pawła Woronicza 17 00-999Warszawa

 

Biuro Podatkowe MIKO Michał Kopyto

ul. Iwaszkiewicza 2 76-200 Słupsk

 

Gabriel Salon Urody Kamilla Kopyto

ul. Kilińskiego 2-3 76-200 Słupsk

 

E. Leclerc Słupsk

ul. Szczecińska 36K 76-200 Słupsk

 

Piekarnia Wyrób i Sprzedaż Wanda i Tadeusz Jakubowscy

ul. Cieszkowskiego 27 76-100 Sławno

 

Przedsiębiorstwo Handlowe DUET Spółka Jawna

ul. Sportowa 3F 76-200 Słupsk

 

Klub EFEKT Edyta i Rafał Szczygielscy

ul. Racibora 4/36 76-100 Sławno

 

Studio Urody „BIANCA” Anna Walkowiak

ul. Fałata 11 76-200 Słupsk

 

KEGAR Spółka z o.o.

ul. Składowa 5 77-230 Kępice

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman AUTO-HAK Spółka Jawna

ul. Słoneczna 16k 76-200 Słupsk

 

Centrum Doradczo-Szkoleniowe ''Kompas''

ul. Reymonta1/4 76-200 Słupsk

 

Piekarnia i Cukiernia ''Z Jaracza''

ul. Jaracza12 76-200 Słupsk

 

Fundacja PZU

al. Jana Pawła 24 00-133 Warszawa

 

Apteka „Dbam o zdrowie”

ul. Wolności 6 76-200 Słupsk

 

Salon Fryzjerski Anna Wróblewska i Salon Kosmetyczny INESKA

ul. Szczecińska 34a 76-200 Słupsk

 

Społem PSS w Słupsku Prezes Eugenia Rębacz

ul. Starzyńskiego 6-7 76-200 Słupsk

 

Hala Targowa POD WIEŻĄ Prezes Grażyna Piątek

ul. Banacha 6a 76-200 Słupsk

 

TOYOTA SŁUPSK AMS Anetta i Mariusz Staniuk Spółka Jawna

ul. Szczecińska 42 76-200 Słupsk

 

P.P.H. POL-AT Hodowla dżdżownic

ul. Pogodna 18 76-245 Krępa Słupska

 

DEKAN Agnieszka i Bartłomiej Kłak

ul. Piłsudskiego 9 76-200 Słupsk

 

KETER Poland Sp. z o.o.

ul. Al. Jerozolimskie 212A 02-486 Warszawa

 

Hurtownia Nabiałowo – Spożywcza SERKOL Spółka Jawna Trynieccy

ul. Poznańska 42 76-200 Słupsk

 

Ośrodek Szkolenia kierowców „GRZEŚ” Grzegorz Góźdź

 

Gabinet LOGOSFERA

 

Słupska Grupa Motocyklowa SGM

 

 

 

Ponad to współpracujemy z:

 


 

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

ul. Krasińskiego 19 76-200Słupsk

 

Gabinet Specjalistyczny Krystyna Mazurkiewicz

ul. Krasińskiego 1A/2 76-200 Słupsk

 

Gabinet Terapeutyczny SYNAPSA Ewa Czapiga

ul. Bukowa 72 76-200 Słupsk

 

Słupski Ośrodek Kultury

ul. Braci Gierymskich 1 76-200 Słupsk

 

Maja Majchrzak Gabinet Wspomagania Rozwoju Dziecka

ul. Braci Gierymskich 1 gab.14 76-200 Słupsk

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych DAJMY IM RADOŚĆ

ul.Niedziałkowskiego 6 76-200 Słupsk

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Słupsku DYREKTOR SZKOŁY mgr Beata Podgórna

ul. Szczecińska 106 76-200 Słupsk

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7

ul. Kilińskiego 38 76-200 Słupsk

 

Integracyjny Klub Sportowy ZRYW

ul. Sienkiewicz 8 76-200 Słupsk

 

Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 8 w Słupsku Dyrektor Agnieszka Mikuś

ul. Wiatraczna 10 76-200 Słupsk

 

Stowarzyszenie Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu „Niebieski Skarb”

ul. Krzywoustego 1, pok. 215, 84-300 Lębork

 

Fundacja PROGRESJA

ul. Filmowa 2 II piętro 76-200 Słupsk

 

Centrum Inicjatyw Obywatelskich

ul. Sieniewicza 19 76-200 Słupsk

 

Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. inż. Tadeusza Tańskiego

ul. Niedziałkowskiego 2 76-200 Słupsk

 

Gabinet Terapii i Wspierania Rozwoju Dziecka SENSORIUM Sylwia Janusz

ul. Kowalska 1 76-200 Słupsk

 

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Szarych Szeregów 8 76-200 Słupsk

 

SENSOGRACJA Gabinet wspierania rozwoju dziecka Elżbieta Brilowska

 

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym „PRZYSTAŃ” Zofia Stodoła

 

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo koło w Słupsku

 

Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy "Flandria"

 

 

!!! D Z I Ę K U J E M Y !!!